Cienie pod oczami – jak je zredukować?

Nie wiesz, który zabieg będzie odpowiedni?
Zostaw numer telefonu w formularzu poniżej a my oddzwonimy do Ciebie.

możemy Ci zaproponować..

Darmowa Konsulatcja!

Nie wiesz, który zabieg będzie odpowiedni?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej w Nowym Targu. Podczas rozmowy omówimy Twoje potrzeby i cele, a nasz kosmetolog pomoże dobrać odpowiedni zabieg dostosowany do rodzaju skóry, wieku i oczekiwań.

Wypełnij krótki formularz a my oddzwonimy do Ciebie, by umówić dogodny termin spotkania lub udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

Wypełnij krótki formularz a oddzwonimy w godzinach 10:00 - 18:00 w dni robocze, by umówić termin lub odpowiedzieć na pytania.

Wolisz e-mail? Napisz do nas.


Dlaczego pojawiają się cienie pod oczami?

Cienie pod oczami to jeden z najczęstszych problemów estetycznych  niezależnie od wieku. Mogą być spowodowane cienką skórą, uwarunkowaniami genetycznymi, zmęczeniem, stresem, odwodnieniem lub nieodpowiednią pielęgnacją. Niekiedy są efektem zaburzonego mikrokrążenia, a czasem naturalnego ubytku objętości w tej okolicy twarzy.

 

Co można z tym zrobić?

W naszym gabinecie w Nowym Targu wykonujemy zabiegi, które wspomagają rozjaśnienie, nawilżenie i ujędrnienie skóry pod oczami. Należą do nich m.in. mezoterapia igłowa, karboksyterapia, endermolifting oraz zabiegi poprawiające mikrokrążenie i elastyczność skóry wokół oczu. Często wybierane są również nieinwazyjne terapie, takie jak endermolifting twarzy które dają subtelny, ale widoczny efekt odmłodzenia i odświeżenia spojrzenia.

 

Indywidualne podejście do delikatnej okolicy

Skóra pod oczami jest cienka i wrażliwa dlatego działamy ostrożnie, etapowo i bez przesady. Dla osób, które zmagają się z tym problemem od lat lub mają go nasilonego, rekomendujemy konsultację holistyczną lub bezpłatną konsultację kosmetologiczną  aby dobrze ocenić przyczynę i dopasować możliwie najłagodniejsze rozwiązanie.

Jeśli chcesz przywrócić świeżość i lekkość spojrzenia  sprawdź nasze zabiegi dostępne w Nowym Targu i zobacz, jak można działać bez efektu „maski”.

Wypróbuj naszą Depilację Laserową

39 PLN

Sprawdź teraz